jak dobrze stworzyć torrent przez program uTorrent? Niby zakładam ale jak wrzucam już na forum to jest tak jakby w ogóle źródła nie było mimo iż zrobiłem wszystko jak było w "instrukcji"... Ma ktoś jakąś sugestie może jakąś łopatologiczną instrukcje poda?
