licoo napisał(a):

|
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.
|
ale solidaryzowanie się z Lechią w walce o transparent o IV rozbiorze to ok? albo solidaryzowanie się z GKS Katowice o Mydlnikach to ok?
Jak to jeden z klubów spiewał:
"Nie dla Legii i Warszawy lecz dla naszej wspólnej sprawy"