Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 04.12.2009, 22:37
licoo napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.
ale solidaryzowanie się z Lechią w walce o transparent o IV rozbiorze to ok? albo solidaryzowanie się z GKS Katowice o Mydlnikach to ok?

Jak to jeden z klubów spiewał:
"Nie dla Legii i Warszawy lecz dla naszej wspólnej sprawy"
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując