Nie wie ktoś może jak nazwa sie piosenka (albo to jest tylko parosekundowy utwór zrobiony na potrzebe c+), która leci przed rozpoczęciem każdego meczu ekstraklasy na c+? Tam pojawiają się herby wszystkich klubów grających w ekstraklasie, a na końcu jest pokazane jak Głowa wznosi mistrzowski puchar

gdyby ktoś wiedział byłabym wdzięczna
