Do tego ITI z GW zgłosi zażalenie, że "kibole z Warszawy" weszli na stadion w Lubinie...
edit; relacja na LegiaLive
Cytat:
Fani gospodarzy wywiesili flagę o treści: "www.koniecITI.pl"
47′ Ochrona zrywa flagę z adresem strony
64′ A na trybunach gospodarzy trwa "zabawa" kibiców z ochroną. Fani wywieszają sporne płótno, a ochrona chce je zdejmować, więc kibice je szybko chowają - i tak w kółko
72′ Znowu użyty został gaz a jeden z kibiców który przekroczył barierkę został wyprowadzony przez ochronę
74′ Transparent zawisł ponownie, a ochrona wyszła ze stadionu, jednak częśc kiiców w młynie opuszcza trybuny
81′ Gaz użyty przez ochroniarzy dotarł aż na trybunę prasową
|