|
Najgorsze co moze być dla Wisły, to pozostanie w obecnej sytuacji wypalonej drużyny, niesłuchanego bez autorytetu trenera i patrzącego na to wszystko kierownictwa klubu, usiłującego temat blamaży z ostatniego półrocza zamieść pod dywan. A tu niestety mamy taką rzeczywistość. Żadnych kar dla drużyny, po której spływają już każde kompromitacje i mające je głęboko gdzieś.
|