Gwiaździsty napisał(a):

|
A gdyby tak zamienić 7 % wzrostu godpodarczego i tylko 20 mld deficytu budżetowego za PiS-u do obecnego za PO 1,5 % i zapowiadanego deficytu w następnych latach ok. 50 mld. Tych wszystkich Mirów, Rychów, Sawickich, Karnowskich itd. to chyba ryżego magika trzeba by było beatyfikować.
|
Hitler tez mial dobre rezultaty w budowaniu autostrad,niestety zostawił po swoich "rządach" za*ebisty smród
