|
Zna ktoś może tytuł bajki która była emitowana kilka lat temu, a mianowiie pamietam że tam byl słoń eugeniusz i on jak tylko uwidział petunie(taki kwiatek) to zaraz go deptał!! mi sie cos kojarzy z zew natury ale nie wiem dokladnie.
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
|