Fuks napisał(a):

A nhl nocne to jakis zart Sharks u siebie z St. Louis Blues przegralo....
|
tracąc gola na 7 sek przed końcem przy 2-1

, a chwile temu się jarałem Atlantą że mi weszła na 7 sek

Dobrze że przynajmniej Pingwiny siadły bo byłby nocny pogrom.