Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5349
Stary 04.12.2009, 13:42
Fuks napisał(a):Wyświetl post

A nhl nocne to jakis zart Sharks u siebie z St. Louis Blues przegralo....
tracąc gola na 7 sek przed końcem przy 2-1, a chwile temu się jarałem Atlantą że mi weszła na 7 sek
Dobrze że przynajmniej Pingwiny siadły bo byłby nocny pogrom.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując