Marszałek napisał(a):

|
Ale np taki Marcelo jest odwrotnością tej dziwnej prawidłowości. Mało zarabia a jest wybitny.
|
Marcelo tak mało nie zarabia

Ma kontrakt na poziomie: 250 tysięcy euro rocznie

Gdzieś czytałem jak przechodził do nas, że ma 200 tysięcy euro + 50 tysięcy rocznie za wejściówki. Gra w każdym meczu więc 250 tysięcy wyjdzie. Jednak jemu to się należy
