Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16716
Stary 04.12.2009, 12:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale np taki Marcelo jest odwrotnością tej dziwnej prawidłowości. Mało zarabia a jest wybitny.
Marcelo tak mało nie zarabia Ma kontrakt na poziomie: 250 tysięcy euro rocznie Gdzieś czytałem jak przechodził do nas, że ma 200 tysięcy euro + 50 tysięcy rocznie za wejściówki. Gra w każdym meczu więc 250 tysięcy wyjdzie. Jednak jemu to się należy
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując