Temat
:
Hostessa/modelka Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow
Offline
#
7
04.12.2009, 11:49
no ale powiedz w jakim celu Ci to potrzebne ^^ czy ciekaw poprostu jesteś czy na sesje chcesz zaprosić czy na herbatke czy co
bo ludzie nie będą wiedzieli jak ci pomóc
http://css.setti.info/psychostats/player.php?id=216926
MatixNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatixNH
Znajdź inne posty napisane przez MatixNH