Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.12.2009, 11:49
no ale powiedz w jakim celu Ci to potrzebne ^^ czy ciekaw poprostu jesteś czy na sesje chcesz zaprosić czy na herbatke czy co bo ludzie nie będą wiedzieli jak ci pomóc