Czy ktos wie jak nazywa się ta urocza brunetka, która od pewnego czasu pojawia się w sesjach zdjęciowych Wisły. Była przy podpisaniu umowy z Bet-at-home przy wręczaniu medali za Mistrzostwo Polski oraz ostatnio pojawiła się w nowym internetowym sklepie Wisły. Ona jest zatrudniona przez Wisłe
