harimata napisał(a):

|
A nie da się jakiegoś debetu zrobić na koncie mam konto w PKO i WBK. Jak będzie trzeba to mogę spłacić w ciągu roku czy 10 miesięcy. Bo te pieniądze są pilnie potrzebne. Tyle się słyszy o tych pożyczkach bez zaświadczenia o zarobkach. nic się nie da zrobić ?
|
Była pożyczka w pko bp nazywałą się maxpożyczka
http://www.pkobp.pl/index.php/id=promo_cf/section=ogol
I ją dostaniesz z twoim oświadczeniem z tego co ja się do tego przygotowywałem, jak masz konto w tym banku z wpływami to nie powinni robić problemów.
To jest twoje oświadczenie i tyle wystarczy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.