Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3560
Stary 04.12.2009, 00:55
Nie bede sie wdawal dluzej w ta dyskusje. Poprostu dla mnie Chinyama do takiej jedenstaki napewno nie pasuje, moim zdaniem to i Franek jest od niego lepszy, ale to tylko moje zdanie... Lewandowski jest gaczem Ekstraklasy, a u Ciebie go nie ma, ciekawe kto Twoim zdaniem powinien Nim w takim razie byc... A co do systemu PN wydaje mi sie chociaz moge sie myslic, ze to jest ustawienie 4-4-2 z takim ,,falszywym pomocnikiem'' Grosickim

0 22
Chyba nie chcesz mi powiedziec, ze Chinyama prezentuje cos wiecej niz Lewandowski. Lewandowski juz to ,,cos'' pokazal w powaznej europejskiej pilce, a Chinyama...
Ostatnio edytowane przez kaco1985 : 04.12.2009 o godz. 01:19.
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując