|
Moze i nie, ale gdyby nie Chinyama Legia by nie walczyla o mistrza rok temu (ogromny wplyw na druzyne), a poza tym strzelil tyle goli ile strzelil. Ze zmarnowal drugie tyle dla mnie nie ma znaczenia. Jakby to bylo takie proste to kazdy by tyle strzelal, a ledwie Brozek dal rade.
Małecki stanowił o sile Wisły na wiosne. Zostali mistrzami, nie wiem czemu nie on. Nie oceniam charakteru, podejscia tylko liczby i fakty. Ewentualnie moglbym go zastapic Boguskim - jako takim falszywym pomocnikiem.
Grosicki zagral jeden dobry mecz. Peszko wiecej - tutaj faktycznie moze i by mial szanse zamiast Małeckiego. Ale jak tak to i moze Choto za Astiza i otworzy sie worek.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|