|
dobra dobra mój błąd. Myślałem, że to jedenastka za rundę jesienną tego sezonu.
A to za rok 2009. Więc miejsce Brożka zasłuzone. W sumie to Chinyama też się powinien tam znaleźć- w końcu jest współkrolem strzelców ligi
Pytacie, gdzie Marcelo- a ja się pytam, gdzie Choto i Astiz? Defensywa Legii w tamtym sezonie straciła najmniej bramek (w tym również)
|