Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
3547
03.12.2009, 23:05
Cytat:
to samo tyczy się Pawła Brożka.
A tytuł króla strzelców to mało?
@0 22
To już nie do mnie pretensje.
Ostatnio edytowane przez Garret : 03.12.2009 o godz. 23:09.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret