Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16707
Stary 03.12.2009, 22:26
Raphael napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa, choć dość nieprawdopodobna informacja:

http://sport.interia.pl/raport/wisla...-wisly,1406423

Cypryjczycy na pewno będą w stanie zaoferować wyższy kontrakt niż jakikolwiek polski klub. Poza tym Kamil odszedł z Wisły w nieciekawych nastrojach....
Kosowski miał na pieńku z Bednarzem, a jego w Wiśle już nie ma
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując