Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3799
Stary 03.12.2009, 19:52
to "po Levadii" ma skutkowac fukcją trenera menedżera, która ma ponoć zajarzyc od okeinka zimowego. Oby.
Przykład Petrescu wskazuje, że w podabny sposób można działąc także w Wiśle:
Cytat:
pozbywając się graczy mało zaangażowanych i drogich (nawet ze stratami finansowymi w pewnym okresie) ,pozyskując piłkarzy mających podstawy rzemiosła, wydolność i ambicję. Pozostawiając otwarte drzwi dla odejścia tych, którym nie podoba się plan cięzkiej pracy i wylewania litrów potu na teningach bazujących na nieustannym powtarzaniu coraz to bardziej zaawansowanych schematów taktycznych budowanych od obrony
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....