|
Skorża ma przede wszytskim graczy o innej mentalności niż Dan w Unirei.Treningi z tego co czytałem w licznych wywiadach są znacznie cięższe u Dana a nasi kopacze raczej nie są przyzwyczajeni do hard work i gryzienia trawy i tu jest pies pogrzebany.Umiejętności czysto piłkarskie uważam że Wisła ma na zblizonym poziomie ale Rumunom sie bardziej chce..... jak i Estończykom też szczególnie tym z Tallińskiej Levadii
|