Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12749
Stary 03.12.2009, 18:11
A nie da się jakiegoś debetu zrobić na koncie mam konto w PKO i WBK. Jak będzie trzeba to mogę spłacić w ciągu roku czy 10 miesięcy. Bo te pieniądze są pilnie potrzebne. Tyle się słyszy o tych pożyczkach bez zaświadczenia o zarobkach. nic się nie da zrobić ?
Odpowiedz cytując