|
A nie da się jakiegoś debetu zrobić na koncie mam konto w PKO i WBK. Jak będzie trzeba to mogę spłacić w ciągu roku czy 10 miesięcy. Bo te pieniądze są pilnie potrzebne. Tyle się słyszy o tych pożyczkach bez zaświadczenia o zarobkach. nic się nie da zrobić ?
|