wtf napisał(a):

|
Może mi ktoś powiedzieć który internet mobilny do lapka warto wziąć? Chodzi mi głównie o www a nie ściąganie filmów choć nie powiem, od czasu do czasu bym jakąś piosenkę pobrał. Będę używał tego głównie w Warszawie (zostałem tam "zesłany" na jakiś czas), sporo dobrego słyszałem o Play'u, pomóżcie proszę.
|
Play ma najlepszą ofertę, polecam. Jeżeli masz telefon 3G to polecam Ci też zwykły abonament i wykupienie pakietu z tanim internetem.