Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12746
Stary 03.12.2009, 17:41
wtf napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś powiedzieć który internet mobilny do lapka warto wziąć? Chodzi mi głównie o www a nie ściąganie filmów choć nie powiem, od czasu do czasu bym jakąś piosenkę pobrał. Będę używał tego głównie w Warszawie (zostałem tam "zesłany" na jakiś czas), sporo dobrego słyszałem o Play'u, pomóżcie proszę.
Play ma najlepszą ofertę, polecam. Jeżeli masz telefon 3G to polecam Ci też zwykły abonament i wykupienie pakietu z tanim internetem.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując