Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 03.12.2009, 17:10
Może mi któryś z modów wyjaśnić za co dostałem bana Dostałem informację, że za użycie słowa "Craxa". Jeśli to jest coś za co wylatuje się z forum to nie mam pytań. Ludzie opanujcie się..
Odpowiedz cytując