Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3793
Stary 03.12.2009, 16:37
Kao napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem też, dlaczego nikt nie bierze pod uwagi tego, że Petrescu nauczył się na błędach i poustawiał trenerskie klocki w Unirei inaczej niż w Polsce.
niektorzy mnie rozwalają:
- Petrescu powinien ich zdaniem zapłacić wielkiej Wisle, za to, że w Krakowie nauczył sie trenerskiego fachu...

Co wy tam macie w głowach zamiast mózgu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....