szczepanwislak napisał(a):

|
Radovanovic obecnie gra w rumuńskim UTA Arad
|
Na wikipedie też potrafię wejść, no i wg niej Radovanović jest zawodnikiem UTA Arad od 2007, ale przeglądając kadrę tej drużyny już w poprzednim sezonie Branka tam nie znalazłem. Także ciągle czekam na jakieś wiarygodne info na temat tego zawodnika.