Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
5324
03.12.2009, 16:30
pan Dudi
napisał(a):
ma : Narazie nie widzę nic ciekawego oprócz przed chwilą trafionego Omska, ale potrzebuję do pełni szczęścia jeszcze jednej wygranej w KHL (nie powiem kogo, bo się wy.......i na pewno
).
czyzby Magnitogorsk
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906