Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5321
Stary 03.12.2009, 16:01
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że nie ma się co chwalić kuponami po fakcie, ale w nocy na dużym farcie mi się udało trafić:
A co nam zostało ?

Podanie kuponu 'przed' to prawie gwarancja nietrafienia , choć wczoraj posiliłem się City i nieźle na tym wyszedłem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując