pan Dudi napisał(a):

Wiadomo, że nie ma się co chwalić kuponami po fakcie, ale w nocy na dużym farcie mi się udało trafić:
|
A co nam zostało

?
Podanie kuponu 'przed' to prawie gwarancja nietrafienia , choć wczoraj posiliłem się City i nieźle na tym wyszedłem