Temat
:
No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
90
03.12.2009, 14:45
Do góry!
Odwiedza ktoś jeszcze tą stronę ? Uzbierałem 420 punktów i wtenczas nie miałem żadnego powiadomienia na email o dostępnych nagrodach czy coś w tym stylu. "Wygrał" ktoś coś poza durną koszulką ?
)
tomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomo
Znajdź inne posty napisane przez tomo