Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 03.12.2009, 14:45
Do góry!

Odwiedza ktoś jeszcze tą stronę ? Uzbierałem 420 punktów i wtenczas nie miałem żadnego powiadomienia na email o dostępnych nagrodach czy coś w tym stylu. "Wygrał" ktoś coś poza durną koszulką ? )
Odpowiedz cytując