Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1432
03.12.2009, 14:10
- Panie, co ja biedny miałem zrobić? Przychodzi do mnie działacz GKS i mówi, że trzeba wpuścić kibiców Legii. Policja żąda, aby otworzyć bramy. Żeby ich było 100, tobym powiedział: "Nie!". Ale on powiedział, że stoi przed kasami 1023!
Jak oni potem się rozebrali do pasa... To było straszne.
Co ja mogłem zrobić? Ugiąłem się - opowiada delegat Janusz Kowalski.
martin_6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martin_6
Znajdź inne posty napisane przez martin_6