Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 03.12.2009, 14:07
el.duderino napisał(a):Wyświetl post
czy ktoś wie kiedy w fm2010 przenosimy się na Reymonta? czyli do kiedy muszę grać na Ludowym? i, co najważniejsze, czy jeśli rozbudowuje bazę treningową grając na Ludowym, to robię to na Reymonta, czy rozbudowuję stadion w Sosnowcu i kiedy wracam na Reymonta, to baza nie jest rozbudowana?
po pierwszym sezonie bodajże Lipiec 10 chyba
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując