Wyświetl pojedynczy post
el.duderino
Junior Member
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2726
Stary 03.12.2009, 14:05
czy ktoś wie kiedy w fm2010 przenosimy się na Reymonta? czyli do kiedy muszę grać na Ludowym? i, co najważniejsze, czy jeśli rozbudowuje bazę treningową grając na Ludowym, to robię to na Reymonta, czy rozbudowuję stadion w Sosnowcu i kiedy wracam na Reymonta, to baza nie jest rozbudowana?
Odpowiedz cytując