|
czy ktoś wie kiedy w fm2010 przenosimy się na Reymonta? czyli do kiedy muszę grać na Ludowym? i, co najważniejsze, czy jeśli rozbudowuje bazę treningową grając na Ludowym, to robię to na Reymonta, czy rozbudowuję stadion w Sosnowcu i kiedy wracam na Reymonta, to baza nie jest rozbudowana?
|