Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16693
Stary 03.12.2009, 13:22
Musi być w zespole atmosfera pracy i poprawiania umiejętności. Jeśli tego nie ma, to i najlepszy trener nic nie pomoże.

Przykład szkolny. W klasie leni i leserów ktoś zdolny jest ciągniety w dół i nie wykorzystuje swojego potencjału. Choćby wysłać im tam najlepszego nauczyciela, to i tak nic ich nie nauczy, skoro nikt się nie przykłada i grupa nie zna materiału. Natomiast w klasie, gdzie jest pełno kujonów, nawet ci mniej zdolni więcej się starają i próbują nadążyć.
Myśle, że ma to zastosowanie również w klubie piłkarskim jak najbardziej.

Dlatego im więcej będzie tych sumiennych kopaczy, tym ci lenie będą mieli mniej do powiedzenia. Nie będą mogli decydować o tym jak zachowuje się grupa. Sami będą mniejszością, starającą nadążyć.
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.12.2009 o godz. 13:24.
..
Odpowiedz cytując