kristos napisał(a):

Wszystko O'K ,ale jeszcze nie trenowali pod okiem ,jak się to mówi -najlepszego trenera w Polsce....
Po dwóch miesiącach wyjdzie im z głowy jakieś nadmierne eksploatowanie się.
|
Myślę, że prędzej wybiją im to z głowy nasi superkopacze, których to Skorża wykolieł na inne tory......