|
Zawodnicy z pola i bramkarz jest potrzebny ale również palącym problemem jest uzupełnienie sztabu o nowego trenera bramkarzy. Skoro Jacek odchodzi do repry to Skorża powinien "stanąć okoniem" wobec pzpn i wygarnąć im koordynatora d/s szkolenia bramkarzy - Andzeja Dawidziuka.
Wisła miałaby w końcu fachowca klasy Dowhania.
|