Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5978
Stary 03.12.2009, 00:20
Jedni warci drugich. PIS na razie nie zablokował budżetu, ale jak ich poprawki nie przejdą, to go też odrzucą. Czarno to widzę.

A nasz pan prezydent nadal sprzeciwia się budowy hali Wisły. Podczas dzisiejszej debaty negatywnie zaopiniował uchwałę zobowiązującą go do podjęcia inwestycji w ten obiekt. Argumenty, których używa zostały już 15x obalone, a ten ciągle to samo. Że się nie da, bo hala jest na działce TS-u - chociaż TS wielokrotnie publicznie deklarował, że odda działkę miastu.

Sorry, że takie małe, ale się doczytacie...

Ostatnio edytowane przez rav : 03.12.2009 o godz. 00:23.
Odpowiedz cytując