Jedni warci drugich. PIS na razie nie zablokował budżetu, ale jak ich poprawki nie przejdą, to go też odrzucą. Czarno to widzę.
A nasz pan prezydent nadal sprzeciwia się budowy hali Wisły. Podczas dzisiejszej debaty negatywnie zaopiniował uchwałę zobowiązującą go do podjęcia inwestycji w ten obiekt. Argumenty, których używa zostały już 15x obalone, a ten ciągle to samo. Że się nie da, bo hala jest na działce TS-u - chociaż TS wielokrotnie publicznie deklarował, że odda działkę miastu.
Sorry, że takie małe, ale się doczytacie...
