Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5315
Stary 03.12.2009, 00:00
u mnie dziś na plus, Ajax, Celtic, Valencia i Barca.

NHL chyba odpuszczę, bo zapewne będzie jak wczoraj ;p

jakbym miał grać to pewnie Boston i Devils
Odpowiedz cytując