Wolfy ,Uran235
zgadzam sie z wami jednak uwazam tez ze w dzisjszym futoblu ktory tak naprawde cały czas sie zmienia,(albo ktos chce zeby tak bylo..)ale do czego zmierzam..otoz...dzisjaj czesto bramkarz pelni wlasnie funkcje takiego ostatniego stopera ,ostatniej "ostoi"...,zwrocicie uwage na Lige Angielska jak tam bramkarze potrafia wmik dobiec do pilki nim to zrobi napastnik dryzyny przeciwnej ,bo tak to bedzie sam na sam...
stoper gra dzis bardziej do przodu a czesc jego zadan przejmuje bramkarz .. i jak nasz Marcelo jest naszym glownym atutem po stalych fragmentach gry
