Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5313
Stary 02.12.2009, 23:09
A niech tą Valencie szlag jasny trafi 93 minuta i tracą bramkę na 3:1. Niezła kasa poszła się jebać.No nic dzisiaj na bardzo lekki plus
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 02.12.2009 o godz. 23:15.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując