taa lepiej głosować na ludzi pokroju Batora

to jest tylko takie krzyczenie radnych PO, to samo było przy głosowaniu dofinansowania naszego stadionu, przyszło co do czego to nie znalazło się zbyt wielu "odważnych" aby zablokować dalsze finansowanie stadionu.. tak się w Polszy robi politykę ;]