Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 02.12.2009, 21:57
taa lepiej głosować na ludzi pokroju Batora to jest tylko takie krzyczenie radnych PO, to samo było przy głosowaniu dofinansowania naszego stadionu, przyszło co do czego to nie znalazło się zbyt wielu "odważnych" aby zablokować dalsze finansowanie stadionu.. tak się w Polszy robi politykę ;]
Odpowiedz cytując