|
Pamietacie jak grala wisla za Petrescu
najpierw gral 3-5-2 gra sie opierala na podaniach do Kuby i Brozia gralismy bardzo cofnieci i nie mielismy zbyt wielu pomysłow na gre z przodu w grze z przodu bylo duzo przypadku a czasami haousu !! ale wtedy przynaj mniej biegali wiecej
|