Wyświetl pojedynczy post
W.O.J.Z.I.N
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3777
Stary 02.12.2009, 17:25
Pamietacie jak grala wisla za Petrescu

najpierw gral 3-5-2 gra sie opierala na podaniach do Kuby i Brozia gralismy bardzo cofnieci i nie mielismy zbyt wielu pomysłow na gre z przodu w grze z przodu bylo duzo przypadku a czasami haousu !! ale wtedy przynaj mniej biegali wiecej