|
Maciek Skorza najlepszy trener w lidze tylko ze odpadlo mu kilku graczy ktozy tworzyli trzon Arek Sobol Brozio gra w krate ale to przez to ze wiecznie po obijany Maly jest dobry ale zdaja mu sie slabsze momenty krotka lawka i pare wpadek wiadomo z kim ale nie zapominajmy gdzie gramy w sosnowcu to nie jest to samo !!! ale przypomnijmy sobie co bylo w koncowce roku otej samej poze tez przegralismy z ruchem i dolowalismy pod koniec rundy na koncu wygralismy i wtedy kazdy dawal mistrza lechowi gre w lm i zwalnial sko Skorze a co sie okazalo ze gralismy dobra rowna runde i wygralismy mysle ze mimo skorza nie dostanie zaduzo na transfery to mam nadzieje ze dokona pare sensownych transferow kilku do pierwszego skladu i pare uzupelnien nie ma co sie ludzic nie ma szansy ze bedziemy grali pieknie to nie reymunta ale bedziemy gromadzili punkty i mistrza zdobedziemy i mysle potem wracamy do siebie na Reymunta i w lidze rozwalamy w szystkich a przy usmiechu losu do ligi mistrzow mam nadzieje ze trenerem dalej bedzie MACIEK SKORZA
|