Wyświetl pojedynczy post
ŁDB
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12728
Stary 02.12.2009, 17:00
buahaha sztab antypiracki,daj pan spokój...

A propos sztabu antypirackiego (hehe) to mam pytanie czy ta inicjatywa jest odpowiedzialna za reklamę, taką czarną wyskakującą na cały ekran, skrajnie debilną i masakrycznie wkur... z ludźmi zawijanymi za używanie nielegalnych programów? Przez jakiś czas mi to na TWSD wyskakiwało.
Ostatnio edytowane przez ŁDB : 02.12.2009 o godz. 17:05.
"Cała gra polega na tem, iżby piłkę, bez dotykania się jej ręką, za pomocą zgrabnych kopnięć wpędzić w bramę nieprzyjacielską"
Odpowiedz cytując