|
buahaha sztab antypiracki,daj pan spokój...
A propos sztabu antypirackiego (hehe) to mam pytanie czy ta inicjatywa jest odpowiedzialna za reklamę, taką czarną wyskakującą na cały ekran, skrajnie debilną i masakrycznie wkur... z ludźmi zawijanymi za używanie nielegalnych programów? Przez jakiś czas mi to na TWSD wyskakiwało.
Ostatnio edytowane przez ŁDB : 02.12.2009 o godz. 17:05.
"Cała gra polega na tem, iżby piłkę, bez dotykania się jej ręką, za pomocą zgrabnych kopnięć wpędzić w bramę nieprzyjacielską"
|