Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 02.12.2009, 16:59
czy lepiej od okragląka to kwesta gustu. Na pewno lepiej się prezentuje niż na wizualizacjach. Nie zmienia to oczywiście mojego wcześniejszego zdania, że ten "bunkier" pasuje tam jak świni trampki.



Odpowiedz cytując