Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#729
Stary 02.12.2009, 16:52
fajne zestawienia
czekam na klasyfikację w grze od 15 do 30 minuty
Natomiast to, że jestesmy najsłabsi w klasyfikacji od 70 do 90 minuty mamy jak w banku

Oczywiście choć zestawienia są śmieszne to obrazuja po prostu zanngażowanie (a raczej jego brak) naszych piłkarzy wtedy gdy jest już pozamiatane (na naszą korzyść) czy bezsilnośc kiedy jest już pozamiatane (na naszą niekorzyść)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując