|
fajne zestawienia
czekam na klasyfikację w grze od 15 do 30 minuty
Natomiast to, że jestesmy najsłabsi w klasyfikacji od 70 do 90 minuty mamy jak w banku
Oczywiście choć zestawienia są śmieszne to obrazuja po prostu zanngażowanie (a raczej jego brak) naszych piłkarzy wtedy gdy jest już pozamiatane (na naszą korzyść) czy bezsilnośc kiedy jest już pozamiatane (na naszą niekorzyść)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|