Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
#
12727
02.12.2009, 16:51
Wojtas
napisał(a):
Kurde pomozcie
Przedczoraj obszedlem cala Galerie Krakowską szukajac normalnej czarnej kurtki na zimie,bez kaptura i bez tych klamerek,,zamkow ,kretynskich napisow itd...normalna prosta ,ocieplana
i nic...no naprawde wykonczyc sie mozna ,zwlaszcza ze ludzi tlum heeh
Karolak mial taka dzis w ost odcinku 39 i pol z tym ze ta ocieplana to chyba nie byla
mozna gdzies taka dostac...chodzi mi o marke...,w Bonarce czy juz chyba tylko w Paryzu
bo u nas nic nie ma ..
?
http://www.outsider07.com/index.php?...dewear-fenomen
ja mam taka ,moze nie jest bardzo ocieplana ,polar ma tylko do srodka ale ok
zlazilem za kurtka caly Krakow i nic nie ma
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 02.12.2009 o godz. 16:58.
.....
DominoForza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DominoForza
Znajdź inne posty napisane przez DominoForza