Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12727
Stary 02.12.2009, 16:51
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Kurde pomozcie


Przedczoraj obszedlem cala Galerie Krakowską szukajac normalnej czarnej kurtki na zimie,bez kaptura i bez tych klamerek,,zamkow ,kretynskich napisow itd...normalna prosta ,ocieplana

i nic...no naprawde wykonczyc sie mozna ,zwlaszcza ze ludzi tlum heeh

Karolak mial taka dzis w ost odcinku 39 i pol z tym ze ta ocieplana to chyba nie byla

mozna gdzies taka dostac...chodzi mi o marke...,w Bonarce czy juz chyba tylko w Paryzu bo u nas nic nie ma ..?
http://www.outsider07.com/index.php?...dewear-fenomen
ja mam taka ,moze nie jest bardzo ocieplana ,polar ma tylko do srodka ale ok

zlazilem za kurtka caly Krakow i nic nie ma
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 02.12.2009 o godz. 16:58.
.....
Odpowiedz cytując