Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 02.12.2009, 16:30
Cytat:
Tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Jak Skorża miał Kosę czy Paulistę w składzie, czyli piłkarzy 'nieco' bardziej kreatywnych niż Łobo czy Ćwielong to i stylu nam nie brakowało. Teraz stylu nie mamy, ale i brak nam piłkarzy którymi można by ten styl tworzyć. Zmiana trenera to najgorsza możliwość, bo to zwyczajnie nic nie da. Bez piłkarzy to nawet Mourinho gówno ugra. A ponadto Legia i Lech tylko czekają na Skorżę, i jestem w 90% przekonany że wtedy to przestaniemy być nawet królami tego własnego podwórka.
Wprawdzie dla niektórych tutaj mistrzostwo 'żałosnej' polskiej ligi nic nie znaczy, ale dla mnie znaczy. Bo my przecież też jesteśmy częścią tej 'żałosnej' polskiej ligi. I dopóki cała liga nie podniesie poziomu, dopóty będziemy dostawać lanie w europucharach, czy to z Petrescu czy to ze Skorżą na ławce.
Podpisuje się rękami i nogami !!!