Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
timmdorf
Banita
Od: 10.2009
Offline
#
728
02.12.2009, 16:14
Jeszcze jedno tym razem tabela gdybyśmy wzieli tylko drugie połowy
http://www.waszapilka.pl/article,334...psze_2_polowki
Drugie połowy gramy tragicznie. Patrząc tylko na drugie połowy bylibyśmy na 7 miejscu!
timmdorf
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez timmdorf