Wyświetl pojedynczy post
timmdorf
Banita
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 02.12.2009, 16:14
Jeszcze jedno tym razem tabela gdybyśmy wzieli tylko drugie połowy http://www.waszapilka.pl/article,334...psze_2_polowki

Drugie połowy gramy tragicznie. Patrząc tylko na drugie połowy bylibyśmy na 7 miejscu!
Odpowiedz cytując