Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 02.12.2009, 14:05
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Alez ty masz cisnienie na tą cała komisje ligi
i
Bo mam ciśnienie na wszystkie złodziejstwa, układy, zakulisowe gierki, nieuczciwość i niesprawiedliwość. Zwłaszcza tak bezczelną, jak ta propagowana przez obecne komisje dyscyplinarne Ekstraklasy.

Choto neigdyś anulowano rzekomo niesłuszną żóltą kartkę. Ale oczywiście Marcelo ewidentnie niesłusznej nie cofną. Choto może rzucać nawet rywalami o ziemię bez piłki i nic, wszyscy 3 sędziowie nagle ślepną.

Dziś dowiedzieliśmy sie, że zatrzymano kolejną ważną figurę - byłego SZEFA sędziów piłkarskich, za korupcję.

Jestem na 200% przekonany, że i obecny trafi z czasem do Wrocławia, za ustawianie ligi, czego dowodem były choćby tylko 2 ostatnie mecze LEgii, ewidentnie reżyserowane przez arbitrów i gwizdane pod L-kę. Małek, Szulc i Borski drukują bezczelnie nie dlatego, że boją się szefów. Wszyscy jak siedzieli w jednym g....nie, tak dalej siedzą.
Ostatnio edytowane przez Markus : 02.12.2009 o godz. 14:08.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując