AYALA napisał(a):

|
aby ratowac finanse państwa ja bym wprowadził zabieranie samochodów na rzecz skarbu państwa pijanym kierowcą .Rocznie policja łapie 200 tyś nietrzeźwych kierowców.Prędko znalazły by sie wtedy pieniądze na tą szczepionke na grype i inne potrzeby
|
w momencie w którym rząd zdecyduje się wydać ciężką bańkę na szczepionkę na tą wyimaginowaną pandemię to powinien podać się do dymisji.
Jak do tej pory mamy
13 ofiar śmiertelnych. W większości ludzi przewlekle chorych wcześniej, których dobić mogło przeziębienie. By nie szafować przykładem dróg, powiem, że tyle samo dziennie w Polsce umiera kobiet na raka piersi. Cztery razy tyle osób umiera dziennie na raka płuc. Ale nie. Wszyscy umrzemy przez ptasią/świńską/be-żową grypę. Zaraz po tym jak w pień wytnie nas choroba wściekłych krów.