Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3527
Stary 02.12.2009, 13:22
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
wg Faktu, chociaz czasami i im się coś trafi. Czy to nie ta sama "gazeta" pisała o tym ze Marcelo odchodzi na 100% do Olympiakosu po zeszlym sezonie
Czy to nie oni szukali wieloryba w Wiśle?

"Niepokalana, nasza Cracovia kochana!"
Jurczyński przy tym gościu to leszczyk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2009 o godz. 13:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując