MichauSzczu napisał(a):

wg Faktu, chociaz czasami i im się coś trafi. Czy to nie ta sama "gazeta" pisała o tym ze Marcelo odchodzi na 100% do Olympiakosu po zeszlym sezonie
|
Czy to nie oni szukali wieloryba w Wiśle?
"Niepokalana, nasza Cracovia kochana!"
Jurczyński przy tym gościu to leszczyk.