Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline
#
12720
02.12.2009, 12:49
Wojtas
napisał(a):
Kurde pomozcie
Przedczoraj obszedlem cala Galerie Krakowską szukajac normalnej czarnej kurtki na zimie,bez kaptura i bez tych klamerek,,zamkow ,kretynskich napisow itd...normalna prosta ,ocieplana
i nic...no naprawde wykonczyc sie mozna ,zwlaszcza ze ludzi tlum heeh
Karolak mial taka dzis w ost odcinku 39 i pol z tym ze ta ocieplana to chyba nie byla
mozna gdzies taka dostac...chodzi mi o marke...,w Bonarce czy juz chyba tylko w Paryzu
bo u nas nic nie ma ..
?
http://www.allegro.pl/item804562872_...y_polnocy.html
Jak dla mnie zajebista
ja_ka_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ja_ka_
Znajdź inne posty napisane przez ja_ka_